Käytämme evästeitä parantaaksemme käyttäjäkokemustasi. Noudattaaksemme uutta sähköisen viestinnän yksityisyysdirektiiviä, meidän täytyy pyytää sinulta lupaa evästeiden asettamiseen. Lue lisää.
IDUN poskipunasivelli 1 kpl
IDUN Minerals -siveltimet valmistetaan laadukkaasta, synteettisestä kuidusta, taklonista. Materiaali on luonnonkarvaa pehmeämpää, se ei allergisoi, eikä siitä irtoa harjaksia. Siveltimet eivät ärsytä herkkääkään ihoa. Sileä taklonkuitu ei myöskään kerää helposti bakteereja. Kaikissa siveltimissä on joko käytännöllinen alusta tai tai tasapäinen varsi, joten ne pysyvät pöydällä pystyssä.
IDUN Minerals -poskipunasivellintä käytetään poskipunan ja aurinkopuuterin levittämiseen. Viistopäinen rakenne mahdollistaa poskipäiden korostamisen ja kasvojen varjostamisen helposti. Siveltimellä saadaan levitettyä runsaspigmenttiset tuotteet tasaisesti.